ОШ Ђорђе Јовановић

19.05.2017. године, на фудбалском стадиону у Селевцу одржан је пролећни крос за ученике од првог до осмог разреда.

ПРВИ РАЗРЕД

1. место: Никола Бајчић, VIII2

2. место: Илија Властић, VIII2

3. место: Иван Лазић, VIII1

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

28.04.2017. године, ученици шестог разреда (Ишић Милица, Јеремић Аница, Милашиновић Јована, Тагић Михајло, Сенић Татјана, Петровић Милица, Живанчевић Ања, Војиновић Тијана, Ђурђевић Алекса, Кнежевић Душан, Миљковић Милица, Миљковић Катарина, Петковић Милица, Јанковић Јована, Јанковић Анастасија, Властић Игор и Ненадовић Андријана) заједно са учитељицом Весном Ђуричић, путују у Каравуково како би презентовали нашу школу филмом "Селевачка свадба" на смотри "Под истим небом нашег дома".

19.04.2017. године, одржан је избор најлепше офарбаних Ускршњих јаја.

За победнике припремљене су и пригодне награде.

У категорији предшколаца, треће место освојила је Нина Ђурђевић, друго место Огњен Здравковић а прво место Јана Бајчић.

У категорији ученика од 1. до 4. разреда, пето место освојила је Маријана Бајчић, ученица II2 , четврто место Филип Лазић, ученик II1 , треће место Вук Петровић, ученик II1 , друго место Јован Шиљић, ученик I2 а прво место припало је Бојани Живанић, ученици IV1

Победницима је награде уручила директорка школе, Данијела Јаковљевић Живојиновић.

ИЗЛОЖБА УСКРШЊИХ ЈАЈА

2017. године

06.04.2017. године, ученици Iсу на часу ликовне културе, заједно са родитељима  фарбали јаја за Ускршњу изложбу у нашој школи.

01.04.2017. године, у нашој школи одржан је семинар под називом "Оснаживање наставника за васпитни рад", кат. бр. 121, К4, П4. Предавачи: Гордана Томоњић и Радица Благојевић Радовановић.

24.03.2017. године, ученици осмог разреда са одељењским старешинама и педагогом школе, посетили су Фестивал науке у МЕШ "Гоша" у Смедеревској Паланци.